Kontaktai
Maironio g. 7, Vilnius, LT-01124
Įvykių kalendorius

2017 Rugpjūtis

P

A

T

K

P

Š

S

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Naujienos

Lietuvos žurnalistikos centras turi naują vadovę

Vilnius, rugsėjo 13 d. Vienintelio Lietuvos žurnalistikos centro dalininko Atviros Lietuvos fondo sprendimu, nuo rugsėjo 13 dienos darbą Lietuvos žurnalistikos centre pradeda nauja vadovė. Ja paskirta socialinių mokslų daktarė, komunikacijos ekspertė ir žurnalistė Džina Donauskaitė.

Dr. Džina Donauskaitė jau daugiau kaip septynerius metus dėsto Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete, ir daugiau kaip dešimtmetį aktyviai bendradarbiauja su šalies žiniasklaida (LRT, IQ.The Economist, DELFI.lt, 15min.lt). 2008-2010 m. Džina Donauskaitė dirbo kokybinio politikos savaitraščio „Atgimimas“ atsakingąja redaktore, 2015 m. apgynė komunikacijos ir informacijos krypties disertaciją.

„Imuosi naujos atsakomybės su dideliu entuziazmu. Mano uždavinys - užtikrinti, kad Lietuvos žurnalistikos centro organizuojamų profesinių mokymų dalyviai gautų novatoriškų žinių ir perimtų pasaulinį pripažinimą pelniusius komunikacijos ir žurnalistikos metodus", - sako LŽC direktorė Džina Donauskaitė.

Šiuo metu vadovė visas jėgas skiria Lietuvos žurnalistikos centro profesinio tobulinimo ir kvalifikacijos kėlimo programų atnaujinimui. „Ties tuo dirbame kartu su garsių žurnalistų ir komunikacijos ekspertų komanda, apie kurią detaliai tikiuosi papasakoti jau netrukus. Atnaujintą mokymų programą ketiname paskelbti per artimiausias porą savaičių, tačiau registruotis galima jau dabar“, - informavo dr. Džina Donauskaitė.

Jau daugiau kaip 20 metų komunikacijos ir žurnalistikos specialistai ir pradedantieji karjerą komunikacijos ir žurnalistikos srityje renkasi Lietuvos žurnalistikos centrą, kuris yra seniausia tokia komunikacijos amatų kalvė Lietuvoje.

„LŽC nuolat stebi komunikacijos rinkos poreikių pulsą ir operatyviai atsinaujina tam, kad galėtų būti naudingas mokymų dalyviams ir įmonėms, kurioms rengiami šie profesionalai. Tiesa ir tai, kad LŽC programose dėsto potencialūs darbdaviai ar būsimieji kolegos - dalijimasis žiniomis yra puiki dingstis vienas kitą sutikti“, - sako dr. Džina Donauskaitė.

2016 m. mokymų pradžia numatoma antrąjį lapkričio savaitgalį (lapkričio 12 d.)


Registracijos anketos