Kontaktai
Maironio g. 7, Vilnius, LT-01124
Įvykių kalendorius

2017 Rugpjūtis

P

A

T

K

P

Š

S

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Ryšių su visuomene ir rinkodaros komunikacijos profesinės studijos

Dėstytojai

Ryšių su visuomene ir rinkodaros komunikacijos profesinėse studijose dėsto patyrę lektoriai, pripažinti savo sričių ekspertai, konsultantai, stažavęsi užsienio institucijose – Lietuvos universitetų mokslininkai, įmonių vadovai, komunikacijos specialistai.


Ryšių su visuomene ir rinkodaros komunikacijos programos vadovas     

            

Dr. Viktoras Bachmetjevas, reklamos projektų vadovas, ilgametis „Not Perfect | Y&R“ vydantysis direktorius, Kauno technologijos universiteto komunikacijos vadovas, filosofijos mokslų daktaras.


Dėstytojai


Rūta Latinytė

UAB „Šviesa-Alma littera“ įmonių grupės viešųjų ryšių vadovė. Buvusi „Bitė Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene, kūrybinių tekstų ir viešųjų ryšių agentūros „Flexus“ įkūrėja. Šiuo metu yra Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto doktorantė.


Domas Zdanevičius

Rinkodaros, komunikacijos ir turinio agentūros „VRS WPI Vilnius“ direktorius, rinkodaros bei strateginės ženklodaros konsultantas. 18 metų patirtis vadovaujant paslaugų, mažmeninės bei didmeninės prekybos įmonių marketingo skyriams, komunikacijos agentūrų projektų valdymo grupėms, atskiriems rinkodaros bei komunikacijos projektams.


Jonathan Howard

Ilgametis strategijos planuotojas reklamos agentūrose „Saatchi & Saatchi“ and „BBDO“ Londone. Pastaruosius 11 metų jis yra pagrindinis kūrybiškumo ir strategijos mokytojas „Saatchi & Saatchi Europe“. Yra dirbęs su visais didžiausiais agentūrų tinklais, įskaitant „McCann-Erickson“, „Y&R“, „Fallon“ ir kt.


Ilzė Butkutė

Tekstų kūrėja, poetė. Po 7 metų darbo reklamos agentūrose išleido praktinį vadovą darbuotojams „Atleisk savo šefą“ ir jau ketvirtus metus rengia kūrybines dirbtuves, skaito pranešimus ir paskaitas neformalaus švietimo projektuose. Pirmoji Ilzės poezijos knyga buvo įtraukta į kūrybiškiausių lietuviškų knygų dvyliktuką. Jos eilėraščiai išversti į vienuolika kalbų, o 2016 m. poezijos rinktinė anglų kalba išleista JAV.


Kęstutis Gečas

Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos tarybos pirmininkas, Integruotos komunikacijos agentūros „INK agency“ partneris


Edita Čekuolienė

Psichologė


Andrius Iškauskas

Advokatų kontoros „AAA Law“ partneris, advokatas


Dr. Sigitas Urbonavičius

Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto profesorius, Rinkodaros katedros vedėjas


Aistė Žilinskienė

Interneto žiniasklaidos asociacijos pirmininkė


Indrė Baltušė

Ryšių su visuomene ir rinkodaros komunikacijos profesinių studijų programos vadovė, ženklodaros ir dizaino studijos IMAGINE partnerė

    

Dėstytojų sąrašą kasmet papildo ryšių su visuomene specialistai bei kitų komunikacijos verslų profesionalai.             


Atnaujinta 2016-10-03

Lietuvos žurnalistikos centras atkreipia dėmesį, kad mokymų organizatorius pasilieka teisę keisti lektorius, apie pakeitimus mokymų dalyviai informuojami el. paštu.

Registracijos anketos