Studijos

Žurnalistika ir šiuolaikinė žiniasklaida

Programos tikslas – supažindinti su šiuolaikinės žiniasklaidos veiklos principais ir funkcijomis, suteikti žurnalistikos teorijos žinių ir ugdyti praktinius įgūdžius, supažindinti su profesinių tikslų siekiančios komunikacijos internete ir socialiniuose tinkluose ypatumais.

Studijų pradžia: 2023-10-06

Ryšiai su visuomene ir rinkodaros komunikacija

Naujosios technologijos lėmė ypatingą informacijos sklaidos greitį ir globalumą. Žinių sklaida nebepaiso valstybių sienų, o klasikinės komunikacijos studijų mokyklos nespėja paskui praktikoje egzistuojančias inovacijas. Komunikacijos taisykles pradeda diktuoti ne tik verslas, bet ir visuomenė, o vienakryptį komunikacijos monologą pakeitė tinklu paremtas polilogas.

Studijų pradžia: 2023-11-10

,,Žurnalistikos laboratorija“ moksleiviams

Unikali galimybė moksleiviams įgauti multimedijų žurnalistikos patirties.

Studijų pradžia: 2021-12-01

Žiniasklaidos mokymai ekspertams

Trys penktadienių vakarai. Tiek mokslininkus ir tyrėjus kviečiame savo laiko skirti viešosios komunikacijos ir bendravimo su žiniasklaida pagrindams gauti. Kursai skirti ypač aukštos kvalifikacijos profesionalams, norintiems aktyviau komunikuoti apie savo mokslinio ar tiriamojo darbo atradimus ir tuo prisidėti prie Lietuvos viešosios erdvės kokybės gerinimo bei didesnio visuomenės informuotumo.

Šiuo metu nauja grupė nėra renkama

Mokslo komunikacijos mokymai esamiems ir būsimiems mokslininkams

Mokslo komunikacijos mokymų programa, kurioje susipažinsite su pagrindiniais terminais, teorijomis, dėstytojų patirtimi komunikuojant apie mokslą.
Praktinėje dalyje atliksite užduotis, kurios padės geriau suprasti mokslo komunikacijos įrankius ir atrasti savitą bendravimo stilių.

Mokymai organizuojami grupėms pagal individualų poreikį, kviečiame susisiekti el. paštu info@lzc.lt