2021-04-21

Ieškome projektų koordinatoriaus/-ės

Ieškome kolegos, kuriam galėtume patikėti atsakomybę už komunikaciją mūsų organizacijoje. Žmogaus, kuris žinos, kas vyksta, ir galės operatyviai padėti nežinantiems. Žmogaus, kuriam rūpi žurnalistikos ateitis, visuomenės medijų raštingumas ir neformalaus švietimo inovacijos.

Šioje pozicijoje turėsite galimybę derinti kūrybines ir žurnalistines užduotis su organizaciniu darbu bei projektų rengimu.

Jei jūs turite nemažai iniciatyvos, komunikabilumo ir kūrybinio polėkio, bet sykiu esate organizuotas ir atidus detalėms; jei jūs vienodai gerai jaučiatės tiek lietuviškai, tiek angliškai kalbančioje kompanijoje, dirbdamas vienas ir didesniame būryje; jei kelionėse darbo reikalais matote romantikos – galbūt mes ieškome jūsų.

Kokios bus jūsų atsakomybės:

Darbas nacionaliniuose ir tarptautiniuose žurnalistikos edukacijos, medijų raštingumo, kovos su dezinformacija projektuose, mūsų žurnalistikos ir ryšių su visuomene mokymų programose.

Partnerių (įskaitant ir tarptautinių) paieška, projektų paraiškų rengimas

Mūsų veiklų populiarinimas (nuo prisidėjimo planuojant komunikacijos veiksmus iki įgyvendinimo).

Mūsų organizuojamų mokymų administravimas (nuolatinė komunikacija su studijų klausytojais ir interesantais, programų vadovais, lektoriais ir kt.)

Renginių organizavimas.

LŽC svetainės ir paskyrų socialiniuose tinkluose nuolatinis atnaujinimas ir priežiūra, turinio kūrimas, naujienlaiškių rengimas.

Jeigu jūs:

Pasižymite puikiais organizaciniais gebėjimais, esate punktualus, jums būdinga savidisciplina;

Veikloje jums svarbi kokybė, esate reiklus sau ir kitiems;

Esate atsakingas ir dėmesingas detalėms;

Esate dalykiškas, taktiškas, nekonfliktiškas, mėgstate bendrauti su žmonėmis – ne tik juos sudominti, įtraukti, bet ir operatyviai spręsti jiems kylančias problemas, atsakyti į klausimus;

Turite žurnalistinį išsilavinimą ar žurnalistinio darbo patirties. Jei esate dirbęs ar bendradarbiavęs švietimo, NVO ar komunikacijos sektoriuje – tai didelis privalumas;

Nuolat mokotės, domitės žurnalistikos, visuomenės informavimo politikos naujovėmis Lietuvoje ir užsienyje;

Manote, kad kuo daugiau žmonių gaus kokybišką išsilavinimą, tuo gyvenimas visuomenėje bus geresnis;

Rašymas jums – ne kančia, rašyti mėgstate ir tai jums gerai sekasi;

Puikiai kalbate, skaitote, rašote ir angliškai, ir lietuviškai;

Laukiame jūsų CV ir motyvacinio laiško el. paštu info@lzc.lt

Ką mes siūlome:

4 darbo dienų arba 32 darbo valandų savaitę ir pakankamai lankstų grafiką (tačiau svarbu paminėti, kad iš anksto suderinus gali tekti skirti laiko vakarais bei savaitgaliais – dalis mūsų mokymų bei renginių vyksta ne darbo metu);

Darbo telefoną ir kompiuterį;

Darbą nedidelėje komandoje, kuri turi ambiciją augti;

Darbą intelektualiai praturtinančioje aplinkoje, nes nuolat teks megzti naujas partnerystes su įkvepiančiais ir daug pasiekusiais žiniasklaidos, ryšių su visuomene ir mokslo tyrimų profesionalais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje;

Galimybę nuolat tobulėti – dalyvauti žiniasklaidos ir komunikacijos mokymuose Lietuvoje ir užsienyje;

Darbo sutartį, 850 eur atlyginimą „į rankas“, kuris gali būti didinamas priklausomai nuo organizacijos rezultatų.